Yhteystiedot

Verkostotoiminnan fasilitaattorit, tuottajat ja kehittäjät 

Annika Eloranta
koordinaatioyksikön päällikkö,
annika.eloranta(at)ehyt.fi
p. 050 411 0357

Muusa Kostilainen
viestinnän asiantuntija
muusa.kostilainen(at)ehyt.fi
p. 044 763 1329

Cilla Schroeder
asiantuntija
cilla.schroeder(at)ehyt.fi
p. 050 407 4130

Kim Kannussaari
asiantuntija
kim.kannussaari(at)ehyt.fi
p 050 597 7555

Riikka Perälä (toimivapaalla)
asiantuntija

Inari Viskari (toimivapaalla)
asiantuntija

Katarina Silvennoinen (perhevapaalla)
suunnittelija

Verkoston puheenjohtajisto (PUJO)

Verkoston puheenjohtaja Sami Teikko, toiminnanjohtaja, Koulutus Elämään -säätiö / sami.teikko (at) koulutuselamaan.fi
Päihdepäivät-työryhmän puheenjohtaja Yrmy Ikonen, toiminnanjohtaja, A-Kiltojen Liitto ry / yrmy.ikonen (at) a-kiltojenliitto.fi
Huumetyöryhmän puheenjohtaja Mirka Vainikka, toiminnanjohtaja, Irti Huumeista ry / mirka.vainikka (at) irtihuumeista.fi
Viestintätyöryhmän puheenjohtaja Anna-Liisa Karhula, viestintäpäällikkö, Sininauhaliitto / anna-liisa.karhula (at) sininauha.fi
Lapset, nuoret ja perheet-ryhmän puheenjohtaja Tuomas Kurttila, toiminnanjohtaja, Helsingin ensikoti ry /tuomas.kurttila (at) helsinginensikoti.fi
Vaikuttamistyö Mervi Hara, toiminnanjohtaja, Suomen ASH / mervi.hara (at) suomenash.fi
EHYT ry:n edustaja Marja Pakarinen, toiminnanjohtaja, EHYT ry / marja.pakarinen (at) ehyt.fi