yhteystiedot

Verkostotoiminnan fasilitaattorit, tuottajat ja kehittäjät 

Annika Eloranta
koordinaatioyksikön päällikkö,
annika.eloranta(at)ehyt.fi
p. 050 411 0357

Maaret Väkinen
viestinnän asiantuntija
maaret.vakinen(at)ehyt.fi
p. 050 327 0009

Cilla Schroeder (perhevapaalla)
suunnittelija
cilla.schroeder(at)ehyt.fi
p. 050 4074 130

Marja Pakarinen
kehittämispäällikkö
marja.pakarinen(at)ehyt.fi
p. 040 629 9045

Riikka Perälä
asiantuntija
riikka.perala@ehyt.fi
p. 040 451 4199


Katarina Rehnström
suunnittelija
katarina.rehnstrom(at)ehyt.fi
p. 050 4074 130

Inari Viskari (toimivapaalla)
asiantuntija

Verkoston puheenjohtajisto (PUJO)

Verkoston puheenjohtaja Ulla Siimes, toiminnanjohtaja, Vanhempainliitto / ulla.siimes(at)vanhempainliitto.fi
Verkoston varapuheenjohtaja, Päihdepäivät-työryhmän puheenjohtaja Sami Teikko, toiminnanjohtaja, Koulutus Elämään -säätiö / sami.teikko(at)koulutuselamaan.fi
Huumetyöryhmän puheenjohtaja Mirka Vainikka, toiminnanjohtaja, Irti Huumeista ry / mirka.vainikka(at)irtihuumeista.fi
Lastensuojelutyöryhmän puheenjohtaja Pia Sundell, toiminnanjohtaja, Barnavårdsföreningen rf / pia.sundell(at)bvif.fi
Viestintätyöryhmän puheenjohtaja Anna-Liisa Karhula, viestintäpäällikkö, Sininauhaliitto / anna-liisa.karhula(at)sininauha.fi
Vaikuttamistyö Mervi Hara, toiminnanjohtaja, Suomen ASH / mervi.hara(at)suomenash.fi
EHYT ry:n edustaja Juha Mikkonen, toiminnanjohtaja EHYT ry / juha.mikkonen(at)ehyt.fi
Koordinaatioyksikön edustaja Marja Pakarinen, kehittämispäällikkö, EHYT ry / marja.pakarinen(at)ehyt.fi