yhteystiedot

Verkostotoiminnan fasilitaattorit, tuottajat ja kehittäjät 

Annika Eloranta
Koordinaatioyksikön päällikkö,
annika.eloranta(at)ehyt.fi
p. 050 411 0357

Maaret Väkinen
viestinnän asiantuntija
maaret.vakinen(at)ehyt.fi
p. 050 327 0009

Cilla Schroeder
suunnittelija
cilla.schroder(at)ehyt.fi
p. 050 4074 130

Inari Viskari
Asiantuntija
inari.viskari(at)ehyt.fi
p. 040 451 4199

Leena Sipinen
Projektipäällikkö, FYFA-hanke
leena.sipinen(at)ehyt.fi

p. 040 557 5057

Verkoston puheenjohtajisto

Verkoston puheenjohtaja Ulla Siimes, toiminnanjohtaja, Vanhempainliitto / ulla.siimes(at)vanhempainliitto.fi
Huumetyöryhmän puheenjohtaja Mirka Vainikka, toiminnanjohtaja, Irti Huumeista ry / mirka.vainikka(at)irtihuumeista.fi
Lastensuojelutyöryhmän puheenjohtaja Pia Sundell, toiminnanjohtaja, Barnavårdsföreningen rf / pia.sundell(at)bvif.fi
Päihdepäivät-työryhmän puheenjohtaja Sami Teikko, toiminnanjohtaja, Koulutus Elämään -säätiö / sami.teikko(at)koulutuselamaan.fi
Viestintätyöryhmän puheenjohtaja Anna-Liisa Karhula, viestintäpäällikkö, Sininauhaliitto / anna-liisa.karhula(at)sininauha.fi
EHYT ry:n edustaja Juha Mikkonen, toiminnanjohtaja EHYT ry / juha.mikkonen@ehyt.fi
Koordinaatioyksikön edustaja Kari Vuorinen, talous- ja hallintojohtaja EHYT ry / kari.vuorinen(at)ehyt.fi