Yhteystiedot

Verkostotoiminnan fasilitaattorit, tuottajat ja kehittäjät 

Kim Kannussaari
koordinaatioyksikön päällikkö
kim.kannussaari (at) ehyt.fi
p 050 597 7555

Cilla Schroeder
asiantuntija
cilla.schroeder(at)ehyt.fi
p. 050 407 4130

Maaret Väkinen
viestinnän asiantuntija
maaret.vakinen(at)ehyt.fi
p 050 327 0009

Annika Eloranta (vanhempainvapaalla)
koordinaatioyksikön päällikkö

Verkoston puheenjohtajisto (PUJO)

Verkoston puheenjohtaja Yrmy Ikonen, toiminnanjohtaja, A-Kiltojen Liitto ry / yrmy.ikonen (a) a-kiltojenliitto.fi
Verkoston varapuheenjohtaja Inari Varimo, pääsihteeri, Suomen Valkonauhaliitto / inari.varimo (at) suomenvalkonauhaliitto.fi

Koulutustyöryhmän puheenjohtaja
Yrmy Ikonen, toiminnanjohtaja, A-Kiltojen Liitto ry / yrmy.ikonen (at) a-kiltojenliitto.fi
Huumetyöryhmän puheenjohtaja Juho Sarvanko, puheenjohtaja, Humaania päihdepolitiikkaa ry / juho.sarvanko (at) hpp.ry
Viestintätyöryhmän puheenjohtaja Inari Varimo, pääsihteeri, Suomen Valkonauhaliitto / inari.varimo (at) suomenvalkonauhaliitto.fi
Lapset, nuoret ja perheet-ryhmän puheenjohtaja Tuomas Kurttila, toiminnanjohtaja, Helsingin ensikoti ry /tuomas.kurttila (at) helsinginensikoti.fi
Vaikuttamistyö Mervi Hara, toiminnanjohtaja, Suomen ASH / mervi.hara (at) suomenash.fi
EHYT ry:n edustaja Heikki Luoto, kehittämispäällikkö, EHYT ry / heikki.luoto (at) ehyt.fi